REFERENCE

Spokojenost mých klientů je pro mě na prvním místě. Co o mně říkají?

„V dnešní dynamicky se měnící době je nezbytnou nutností se umět přizpůsobit daným podmínkám a požadavkům, využívat různé styly vedení v závislosti na konkrétní situaci a to vše s pochopením jak okamžitého tak dlouhodobého dopadu. Díky systematickému a strukturovanému osobnímu rozvoji můžeme pak nejen lépe konkurovat na trhu práce a získat tak lukrativní a zajímavé uplatnění, jež nás bude naplňovat, ale také budeme schopni lépe pochopit co, proč a jak dělat jako skutečný Leader při týmové práci pro dosažení dlouhodobého týmového úspěchu. Programy osobního rozvoje a sebepoznání pod vedením paní Snášelové mi významně pomohly v mém osobním i kariérním růstu a mohu je doporučit všem, jež mají zájem na sobě pracovat a rozvíjet se.“
Ivo
„S Věrkou jako Personální ředitelkou jsem začal spolupracovat ještě v relativně útlém věku kolem 26 let na pozici Manažer Plánování. Byť jsem byl v té době ještě trochu nedospělý a „rebel“, nikdy nade mnou nezlomila hůl a svým osobním přístupem, coachingem a sérií šikovně zvolených školení a kurzů ze mě vychovala úspěšného a rozumného manažera, za kterým snad jdou vidět dobré výsledky. S její pomocí jsem za pár let absolvoval několikrát rozšíření svých kompetencí, povýšení i změnu pozice.....“
Štěpán
Během své profesní kariéry jsem nepoznal člověka, který by díky své empatii a profesionalitě dokázal člověka nasměrovat tím správným směrem tak jako Věra. Její schopnost zacílit na oblasti nutné pro profesní rozvoj a postupně je zdokonalovat je zcela fenomenální.
Petr
S Věrou jsem absolvoval několik školení a vždy byly na profesionální úrovní. Školení ohledně time managementu a ledershipu mně pomohlo se posunout na pozici kde jsem dnes. Školení je vždy vedené nejen teoreticky, ale obsahuje i praktickou část kde je možné si nově nabyté znalosti uplatnit v praxi a následně si ověřit, že tyto principy opravdu fungují. Moc se mně vždy líbil osobní přístup a pomoc s uplatňováním nových principů.
Libor
Všechny interní vzdělávací program byly vždy ušité na míru a na základě předem zjištěných potřeb – jak vedoucích zaměstnanců, tak i účastníků. Znalosti získané na jednotlivých, tematicky zaměřených, modulech byly okamžitě zaveditelné do praxe. A jak jinak si osvojit nově nabytou znalost, než ji okamžitě začít používat?
Irena
Věra je profesionál a kreativní osoba. Vždy s úsměvem na tváři, vždy plně odhodlána dosáhnout co nejlepších výsledků. S jejími velkými komunikačními schopnostmi se snadno spojuje s lidmi a na kurzech vytváří příjemné podmínky pro koučink. Obohacuje každý tým svou pozitivitou a empatií. Vždy je připravena pomáhat, a to jak osobní, tak profesionální. Dává maximum ve všem, co dělá, vždy s velkou vášní a odhodláním. Je to nepochybně jedna z nejúžasnějších osob, s nimiž jsem se kdy setkala. Věra demonstruje závazek a výrazný autorský smysl, který je přínosem pro každý projekt.
Sabina
Na Věrce obdivuji její strukturovaný přístup k práci, klidnou povahu a nadhled, který používá za každých okolností. Dokázala mi vždy výborně poradit či mne navést na správné řešení, ať už jsem přišel s jakýmkoli problémem. Zároveň jsem se vždy těšil na její školení či workshopy (například Interní lektoři), protože dokázala dané téma srozumitelně a zajímavě prezentovat tak, aby zaujala publikum po celou dobu a vždy předala klíčovou informaci.
Jiří
S Věrou jsem měla možnost spolupracovat v zaměstnání, kde působila v roli HR Directora pro Evropský region. Čeho si na Věře cením nejvíce, je lidský přístup, schopnost posuzovat věci z různých úhlů a pohledů a nadhled. Věra má také neobyčejný šestý smysl a intuici, což dodává neocenitelnou přidanou hodnotu při její práci v oblasti osobního rozvoje a talent managementu.
Jana
Měl sem tu čest s Věrou spolupracovat v rámci jejího působení na pozici HR Directora pro EMEA region. Za svoje působení v HR jsem nepoznal lepšího HR profesionála. Je maximálně soustředěná na cíle a projekty, na kterých pracuje a přitom je velmi empatická, dokáže naslouchat a pochopit druhé a jejich potřeby. Má vysoké nároky na sebe i na druhé a kvalitu práce, ale vždy je ochotná pomoci, když je potřeba. Dokáže zvládnout i velmi náročně situace s klidem, nadhledem a úsměvem. Je inspirací a příkladem pro ty, co s ní spolupracují, jak má fungovat HR, který je skutečným partnerem pro business.
Ludvík